ÜRÜNLERİMİZ

Kentoil Akaryakıt Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygundur.

Akaryakıt Ürünlerimiz


Diesel

Ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Diesel, Ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır.

Kurşunsuz95

Ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Hem yakıttan performans alınmasını hem de tasarruf edilmesini sağlar.

EuroDiesel

Ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır.Eurodiesel daha fazla performans alınabilmesi için normal dizellere göre motoru daha iyi temizler. Geliştirilen içeriği sayesinde daha az yakıtla daha fazla kilometre yapılmasını sağlar.